Catering – cateringové služby

Co je vlastně catering? Catering je specifická služba zákazníkům, většinou se jedná o služby gastronomického charakteru, které je možno realizovat na libovolném místě v libovolném čase. Naše cateringová firma zajišťuje vše od inventáře, přes personál, půjčovnu inventáře, technické vybavení až po závěrečný úklid. Naše cateringová společnost zajistí i zábavu, doprovodný program.

Prague Catering

Cateringová agentura Prague Catering, naše dceřiná společnost, je připravena udělat pro úspěch Vašeho společenského večírku či rautu vše, co je v jejích silách. Agentura má bohaté zkušenosti s mnoha druhy společenských akcí včetně cocktailů (kratších společenských akcí s chutným gurmánským občerstvením, ke kterému mohou patřit různé druhy kanapek i další pokrmy a výběr vín dle přání klienta), rauty (ukázkové menu zahrnuje saláty, studené mísy, oyster station, sýrový stůl, teplý bufet a dezerty, přičemž vše může být upraveno a doplněno dle Vašich požadavků), galavečeře a dětské párty. Společnost Prague Catering také nabízí barmanské show, řízené degustace vín, coffee breaky, office catering a organizaci firemního stravování. Využijte služeb agentury Prague Catering a Váš raut či galavečeře se může odehrát v prestižních pražských prostorách, jako jsou secesní Obecní dům či odsvěcená kaple Sacre Coeur. Prague Catering klade maximální důraz na kvalitu a čerstvost všech nabízených pokrmů a nápojů a je ochotna přizpůsobit se Vašim požadavkům a potřebám. Mezi klienty společnosti Prague Catering patří např. Rotary Club Praha, Prima TV, Badmintonový svaz ČR, Orco, Skřivánek – překlady, Orgit Ltd., Ford Charouz, Pleon Impact a mnoho dalších. Prague Catering disponuje půjčovnou inventáře a pronajímá různé druhy skleniček, talířů a dalšího stolního inventáře.

Fotogalerie cateringu

Catering Praha Catering Praha Catering Praha Catering Praha | Prague-catering.cz Catering Praha | Prague-catering.cz Catering Praha | Prague-catering.cz Catering Praha | Prague-catering.cz Catering Praha | Prague-catering.cz Catering Praha | Prague-catering.cz

Další fotografie z produkce společnosti Prague catering najdete na našem webu Prague-catering.cz

Nahoru

test

Český jazyk EnglishRestaurace na bobovce - Prosek

Restaurace Bobová dráha
Prosecká 36, Praha 9 – Prosek
www.restaurace-bobovka.cz
info@restpoint.cz