Zábava pro děti i dospělé

Při narozeninových a jiných akcích pro děti nabízíme rozšířené možnosti zábavy pro děti. Tyto aktivity lze provádět v restauraci nebo při dobrém počasí i na naší letní zahrádce. Bobová dráha a její areál je ideálním místem a nabízí široké spektrum zábavy pro děti. K dipozici je bobová dráha, lanové centrum, dětské hřiště a restaurace s letní zahrádkou. Pro děti máme také připraveny speciální menu obsahující i jízdy na bobové dráze. Pro dětské oslavy také nabízíme dětské narozeninové dorty s různými motivy.

Bodypainting pro děti

Bodypainting pro děti a facepainting – maluje se na různé části těla návštěvníků barvami, které jsou smývatelné vodou. Lze tak malovat i na obličej a odvážnější motivy. Obrázek lze vytvořit černě nebo barevně a to dokonce s využitím stínování. Nabízíme katalog s cca 200 motivy na tělo a cca 150 motivy na tvář, který neustále rozšiřujeme. Facepainting je ideální i pro dětské akce.

Twinkle tattoo, temporary tattoo – neboli třpytivé tetování je technika, kdy se na kůži nanášejí glitry do speciálního fixatéru. Lze takto vytvářet libovolně barevné motivy včetně barevných přechodů. Obrázek vydrží na kůži cca 1-2 týdny. Temporary tattoo vydrží cca 5 – 7 dní, ale může být kdykoliv umyto pomocí vody a mýdla. Je možné s ním vytvářet různě barevné motivy a to dokonce i s kombinací více barev v jednom motivu. Tyto techniky jsou vhodné i pro děti.

Orientační cena: 1600,- Kč za první hodinu (včetně dopravy materiálu), 600,- Kč za každou následující hodinu v případě malování smývatelnými barvami, 900,- Kč za každou následující hodinu v případě twinkle a temporary tatoo.

Modelování balónků

Přímo před zraky dětí jsou ze speciálních barevných balónků tvořena nejen zvířátka, ale i květiny a další motivy. Tato produkce je pro děti velice zábavná, protože do ní mohou být samy zapojeny a pod vedením umělce si vyzkoušet vymodelovat nějaké to zvířátko. Každé dítko si vymodelovaný balónek odnáší na památku.

Orientační cena: 1300,- Kč za první hodinu (včetně dopravy materiálu), 900,- Kč za každou následující hodinu.

Speciální dětská menu

Dětská menu nalezente v sekci Dětské party.

Nahoru

test

Český jazyk EnglishRestaurace na bobovce - Prosek

Restaurace Bobová dráha
Prosecká 36, Praha 9 – Prosek
www.restaurace-bobovka.cz
info@restpoint.cz