Dětské Silvestrovské odpoledne – Praha 2017

Silvestrovské odpoledne, které bude plné soutěží a her pro děti společně s rodiči jako v minulých letech na parkovišti a přilehlé louce pod bobovou dráhou. Jízdy na bobové dráze pro rodiny s dětmi ZDARMA Samotný rodič na bobu za 30 Kč, rodič s dítětem na bobu zdarma.

Svařáku bude dost, takže si ani rodiče nepřijdou zkrátka. Soutěže pro děti v průběhu celého silvestrovského odpoledne. Slivestrovské opékání buřtů na ohni pro děti ZDARMA Každá vyplněná soutěžní karta bude slosována. Vařit nemusíte, občerstvení zajistíme my. Silvestrovský podvečerní ohňostroj.

Program silvestrovské akce pro děti

Dětský silvestrovský program bude zahájen ve 12:00. Připraveno bude několik soutěží pro děti.

12:00 hod. Zahájení silvestrovské akce pro děti a bobová dráha ZDARMA pro rodiče i děti
17:30 hod. Slosování hracích karet dětské silvestrovské soutěže a předání cen
18:00 hod. Ohňostroj a ukončení akce

Dětská silvestrovská hra a slosování hracích karet

Při příchodu dostanou děti, které se chtějí zúčastnit soutěží, hrací kartu. Po každém splněném úkolu bude na dětskou silvestrovskou hrací kartu dáno razítko. Vyplněná hrací karta bude vhozena do slosování. Silvestrovské slosování cen proběhne v 17:30 hod., těsně před silvestrovským ohňostrojem.

SILVESTROVSKÉ VÝHRY ZA DĚTSKÉ SOUTĚŽE

1. MÍSTO
Konzumace v restauraci na boboév dráze v hodnotě 900 Kč
2x rodinná permanentka v celkové hodnotě 1.160 Kč

2. MÍSTO
Konzumace v restauraci na boboév dráze v hodnotě 600 Kč
1x rodinná permanentka v celkové hodnotě 580 Kč

3. MÍSTO
Konzumace v restauraci na boboév dráze v hodnotě 300 Kč
1x permanentka v celkové hodnotě 370 Kč

Silvestr pro děti – fotogalerie

Silvestrovské odpoledne pro děti na bobové dráze navštívilo mnoho rodin s dětmi. Zde přinášíme pár fotografií ze silvestrovského odpoledne.

Silvestr pro děti v Praze na bobové dráze Silvestr pro děti v Praze na bobové dráze Silvestr pro děti v Praze na bobové dráze Silvestr pro děti v Praze na bobové dráze Silvestr pro děti v Praze na bobové dráze Silvestr pro děti v Praze na bobové dráze Silvestr pro děti v Praze na bobové dráze Silvestr pro děti v Praze na bobové dráze Silvestr pro děti v Praze na bobové dráze Dětský silvestr na bobové dráze v Praze Dětský silvestr na bobové dráze v Praze Dětský silvestr na bobové dráze v Praze Dětský silvestr na bobové dráze v Praze Dětský silvestr na bobové dráze v Praze Dětský silvestr na bobové dráze v Praze Dětský silvestr na bobové dráze v Praze Dětský silvestr na bobové dráze v Praze Dětský silvestr na bobové dráze v Praze Silvestr pro děti v Praze na bobové dráze Silvestr pro děti v Praze na bobové dráze Silvestr pro děti v Praze na bobové dráze

Partner akce Silvestr pro děti

Historie silvestra a silvestrovských oslav

Silvestr (v některých jazycích a dříve také u nás Sylvestr) je mužské křestní jméno latinského původu (latinsky silva – les, silvestris – lesní, tedy „muž z lesa“). Podle českého a slovenského kalendáře má svátek 31. prosince (protože 31. prosince 335 zemřel papež Silvestr I.), tedy na konci roku, proto na tento den připadají silvestrovské oslavy. Ženským protějškem je Silvie.

Silvestrovské oslavy (Silvestr) se konají vždy poslední den v roce – 31. prosince. V západní civilizaci představují nejveselejší a nejbujařejší oslavu.Obvykle se slaví ve společnosti dalších lidí na různých večírcích, v restauracích, klubech i na ulicích a náměstích. Obvykle se ve zvýšené míře konzumuje alkohol a společně se odpočítávají poslední minuty starého roku. Nový rok se vítá přípitkem šampaňským vínem nebo sektem. O půlnoci se odpalují ohňostroje a jiná zábavní pyrotechnika.

Článek čerpán z Wikipedie.org

Nahoru

test

Český jazyk EnglishRestaurace na bobovce - Prosek

Restaurace Bobová dráha
Prosecká 36, Praha 9 – Prosek
www.restaurace-bobovka.cz
info@restpoint.cz