Nejdelší lanová skluzavka v ČR

Od dubna 2007 pro Vás areál bobové dráhy rozšířil nabídku adrenalinového vyžití – nejdelší lanovou skluzavku v ČR! Lanové centrum je v provozu vždy o víkendech od dubna do září.

Představte si dvě věže spojené lanem o délce 180 metrů a převýšením 45 metrů. Pak stačí jen trocha odvahy a už se závratnou rychlostí řítíte z kopce dolů ve výšce šesti metrů. A pokud vám tahle jízda nestačila, můžete vyzkoušet svoji zručnost v navazujícím lanovém parku. Vše samozřejmě s horolezeckým úvazkem a pod dohledem profesionálů.

Lanová skluzavka a lanové centrum není k dispozici každý den, proto možnost zajištění této atrakce s námi prosím dopředu konzultujte.

Lanové centrum pro děti

V dubnu letošního roku jsme pro Vás a vaše děti rozšířili nabídku zábavy v areálu bobové dráhy. K dispozici je nové lanové centrum pro děti. Lanové centrum pro děti má 7 překážek, po kterých se děti mohou volně pohybovat za pomocí speciálního jištění. Lanové centrum pro děti je v provozu každý víkend a svátek až do konce září. Fotografie lanového centra najdete v naší fotogalerii, ceník lanového centra najdete v sekci ceník bobovky.

Nahoru

test

Český jazyk EnglishRestaurace na bobovce - Prosek

Restaurace Bobová dráha
Prosecká 36, Praha 9 – Prosek
www.restaurace-bobovka.cz
info@restpoint.cz