Klub přátel Bobové dráhy

Vážení přátelé Bobové dráhy a milí bobisté,
připravili jsme pro vás KLUBOVOU KARTU, která Vám umožní využívat různých slev na bobové dráze i v naší restauraci.

Jak to funguje?

Po vyplnění přihlašovacího formuláře, který je pod tímto článkem bude na Váš e-mail automaticky zasláno potvrzení s dalšími instrukcemi. Členství v klubu bude zcela zdarma!! Vaše karta bude do 14ti dnů připravena k vyzvednutí v restauraci na Bobové dráze. Od té chvíle jste oprávněni, při předložení Klubové karty, čerpat slevy, které jsme pro Vás připravili. Aktuální nabídku členských výhod můžete sledovat na stránkách klubu a na www.bobovadraha.cz.

Za přihlášení do klubu přátel Bobové dráhy dostane společně s klubovou kartou 1 jízdu a kávu nebo malou točenou limonádu ZDARMA .

Akce a slevy pro členy klubu

1.2.2017 – 17.2.2017

Restaurace Bobová dráha nabízí všem držitelům Klubové karty Bobové dráhy slevu ve všední dny na jakoukoli pizzu ve výši 50%. Toto zvýhodnění lze uplatnit pro maximálně 4 osoby.

Dále můžete uplatnit slevu 50% na všechny permanentky. Tato akce platí pouze ve všední dny a nevztahuje se na ceny pro skupiny s pedagogickým doprovodem

Slevu v restauraci lze uplatnit pouze po předložení Klubové karty, hostům bez karty nelze slevu poskytnout a to ani v případě, že členy jsou a kartu třeba jen zapomněli.

AKCE PLATÍ DO 17.2.2017

Slevu lze uplatnit POUZE PŘI PŘEDLOŽENÍ PLATNÉ KLUBOVÉ KARTY!!!!

Přejeme hezkou zábavu!

Nahoru

test

Český jazyk EnglishRestaurace na bobovce - Prosek

Restaurace Bobová dráha
Prosecká 36, Praha 9 – Prosek
www.restaurace-bobovka.cz
info@restpoint.cz