Cyklisté vítáni

Od letošního roku Vám přinášíme novinku v našich službách. Zapojili jsme se do programu “Cyklisté vítáni” a chceme zpříjemnit pobyt a nabídku cyklistům, kteří jedou kolem bobové dráhy v Praze. Kromě našich standardních služeb restaurace, dětského hřiště, lanového parku pro děti a samozřejmě bobování na jedniné bobovce v Praze nabízíme i servis pro cyklisty. Na našich stránkách najdete nabídku cyklotras, nabídku nejbližších cykloservisů, doporučíme Vám zajímavé turistické cíle a hezké turistické cíle v okolí areálu bobové dráhy. Nejbližší cyklostezkou, kterou se dostanete do těsné blízkosti areálu bobové dráhy je cyklostezka A26 ( mapa ).

Areál bobové dráhy včetně restaurace si můžete prohlédnout v naší virtuální prohlídce nebo ve fotogalerii.

O projektu cyklisté vítáni

Snad každý, kdo jezdí po Čechách na kole, se už někdy setkal s problémy nedostatečných služeb pro cyklisty. V hotelu si není kam dát kolo, personál netuší, kde je nejbližší opravna nebo prodejna, jídelní lístky v restauracích obvykle nepočítají se sportovním výkonem. Pro zlepšení kvality služeb pro cyklisty je tu projekt Cyklisté vítáni.

O projektu

Logo Cyklisté vítáni je celonárodní certifikační systém, který z pohledu cyklistů prověřuje nabídku a vybavenost stravovacích a ubytovacích služeb, kempů a turistických cílů. Turistická zařízení, která projdou certifikací, jsou označena zelenobílou známkou s usmívajícím se kolem. Certifikace obsahuje standardy srovnatelné se systémy jiných evropských zemí (např. např. Bett & Bike v Německu nebo RADfreundliche Betriebe v Rakousku). Každé zařízení, které chce získat značku Cyklisté vítáni, musí splňovat určité podmínky.

Nadace partnerství

Logo Nadace partnerství Autor a manažer celého projektu je Nadace Partnerství. Jde o nejvýznamnější českou nadaci, která podporuje ekologické projekty ve všech regionech České republiky. V oblasti cyklistiky realizuje např. velmi úspěšný program Zelené stezky Greenways (obsahuje známé Moravské vinařské stezky nebo Greenways Praha-Vídeň)

Nahoru

test

Český jazyk EnglishRestaurace na bobovce - Prosek

Restaurace Bobová dráha
Prosecká 36, Praha 9 – Prosek
www.restaurace-bobovka.cz
info@restpoint.cz