Virtuální prohlídka restaurace a areálu bobovky

Virtuální prohlídka Vám přináší možnost prohlédnout si celý areál bobovky včetně restaurace na Bobové dráze. Virtuální prohlídka zahrnuje celý areál, lanové centrum pro děti, start bobovky, letní terasu restaurace, spodní terasu restaurace včetně letního baru, restauraci s barem a zimní zahradu restaurace. Virtuální prohlídka byla zhotovena v roce 2011 a od té doby se některá zařízení, vybavení, ceny apod. mohly změnit.

Virtuální prohlídka

Co je virtuální prohlídka?

Virtuální prohlídka je interaktivní prezentace prostoru. Na rozdíl od simulované 3D vizualizace se jedná o prezentaci reálně nasnímaných místností nebo exteriéru.

Díky celkovému zornému úhlu 360° horizontálně a 180° vertikálně lze pomocí virtuální prohlídky získat mnohem lepší představu o prezentovaném prostoru než nabízí běžná fotografie. Uživatel sledující virtuální prohlídku na obrazovce nabývá dojem, že je fyzicky přítomen na prezentovaném místě a může interaktivně pomocí myši či klávesnice volit směr, kterým se chce podívat. Vidí tak prostor a objekty kolem sebe, nad i pod sebou. Přiblížením si může prohlédnout zajímavé detaily a naopak oddálením získá širokoúhlý pohled.

Spojením několika virtuálních prohlídek pomocí aktivních bodů lze vytvořit virtuální procházku budovou či jiným prostorem. Problémem pak není projít z jedné místnosti do druhé, pouhým kliknutím myši.

Čerpáno z Wikipedie.cz

Nahoru

test

Český jazyk EnglishRestaurace na bobovce - Prosek

Restaurace Bobová dráha
Prosecká 36, Praha 9 – Prosek
www.restaurace-bobovka.cz
info@restpoint.cz