PRAGUE CATERING

Naše dceřiná společnost zajišťující komplexní služby v oblasti cateringu a cateringových služeb. Cateringová společnost s působností po celé České republice. Na míru pro vás připravíme raut, galavečeři, koktejl, svatební hostinu, párty pro děti nebo barmanskou show. Kromě cateringových služeb vám zapůjčíme veškerý potřebný inventář pro vaši akci – sklo, ubrusy, talíře, příbory, stoly, bistro stolky, kuchyňský inventář apod. A to není zdaleka vše. Široký sortiment námi nabízených služeb naleznete na našich cateringových stránkách www.prague-catering.cz.

Prague Catering | Cateringová společnost | Catering v Praze | www.prague-catering.cz Prague Catering | Cateringová společnost | Catering v Praze | www.prague-catering.cz Prague Catering | Cateringová společnost | Catering v Praze | www.prague-catering.cz Catering Praha Catering Praha Catering Praha

KONFES – kongresová technika

Společnost KONFES působí na českém trhu již od roku 1990. Zkušenosti s tlumočnickou technikou mají oba zakladatelé již od roku 1968. Jiří Pick a Michal Horák začínali po roce 1990 s pronájmem tlumočnické techniky. Postupem času, spolu s rostoucími nároky zákazníků, rozšiřovali svoji nabídku techniky i služeb tak, že dnes je možné zajistit jakýkoliv požadavek a kompletní servis.

Chalupa Amálka, kvalitní ubytování v Jizerských horách

Pronájem chalupy v srdci Jizerských hor na klidném a malebném místě nedaleko lyžařských areálů Jizerských hor. Chalupa Amálka nabízí kvalitní ubytování pro rodiny s dětmi skupiny přátel.

Bobová dráha

Podrobné informace o bobové dráze najdete na následujícím odkazu: http://www.bobovadraha.cz

Naše Praha 9

Měsíčník pro celou Prahu 9. Zdarma do každé poštovní schránky.

Peknyden.cz

Rodinný průvodce nejen pro volný čas – http://www.peknyden.cz
Rodinný průvodce

Father Friendly

Projekt Father Friendly je tu pro otce, kteří si přejí trávit příjemné chvíle se svými potomky a zároveň se u toho nenudit.
Father Friendly

Portál Praha Prosek

Portál Praha Prosek Portál Praha Prosek Portál Praha Prosek

Praha-Prosek.cz – stránky věnované pražskému Proseku a jeho okolí. Stránky jsou tvořeny dobrovolníky z řad občanů. Pokud máte zájem nám také pomoc a napsat třeba nějaký článek, neváhejte nás kontaktovat.

Nahoru

test

Český jazyk EnglishRestaurace na bobovce - Prosek

Restaurace Bobová dráha
Prosecká 36, Praha 9 – Prosek
www.restaurace-bobovka.cz
info@restpoint.cz