Restaurace na bobové dráze, Praha 9 Prosek

Restaurace Bobová dráha pro Vás v průběhu roku připravuje různé akce pro děti i dospělé. Zde nabízíme rychlé prokliky na naše novinky, akce a speciální nabídky:

Klub přátel Bobové dráhy

Pálení čarodějnic 2018 Klub přátel Bobové dráhy výroba dortů

Přehled aktuálních rezervací restaurace a areálu bobové dráhy

Na tomto místě se dozvíte poskytujeme přehled o rezervacích restaurace a areálu bobové dráhy. Kalendář rezervací nalezente zde. Mějte vždy na paměti, že venkovní kapacita restaurace se zahrádkou je 180 míst, takže se nemusíte bát, že u nás nenajdete volné místo na letní zahrádce.

vrchní linka

Rezervace areálu

Rezervace - areál uzavřen

Kuoni, 65 osob

05.10. 2018, od 12:00 hod. do 22:00 hod.

Rezervace - areál otevřen

Šubrtová, 9 osob

24.09. 2018, od 18:30 hod. do 23:00 hod.

Amazon, 30 osob

26.09. 2018, od 17:00 hod. do 23:00 hod.


REST - Restaurace 20 míst, ZZ - Zimní zahrada 40 míst, T - Terasa 100 míst, LZ - Letní zahrádka 80 míst. Celková kapacita 240 míst. Další rezervace naleznete zde.
spodní linka
vrchní linka

Akce pro veřejnost

NOKTURNA

04.10. 2018, od 18:00 hod. do 23:00 hod.

spodní linka

Restaurace na bobové dráze v Praze 9 na Proseku je součástí areálu bobové dráhy a nachází jen pár minut od rušného centra Prahy, avšak obklopena zelení a klidem. Mezi vinicí Máchalka a přilehlým lesem si můžete se svými přáteli, rodinou, kolegy nebo klienty vychutnat nejen čerstvá jídla z pestré nabídky restaurace, ale také výhled na Prahu a bobovou dráhu. Restaurace Bobová dráha je oblíbenou restaurací nejen pro občany Prahy 9, ale i pro spoustu pražanů a výletníků z blízkého okolí. Informace o novinkách restaurace Bobová dráha a areálu bobové dráhy najdete v článku novinky restaurace, kde naše hosty informujeme o všem novém, o plánovaných akcích restaurace, o připravovaných akcí pro děti i dospělé.

Celková kapacita až 240 míst
Letní zahrádka 80 míst
Letní terasa 100 míst
Vnitřní kapacita restaurace se zimní zahradou 60 míst

Restaurace i bobová dráha jsou v provozu celoročně!

Letní zahrádka

Na letní zahrádce, která je nedílnou součástí restaurace Bobová dráha, si můžete všemi smysly vychutnat tradiční grilování na dřevěném uhlí, které neodmyslitelně patří k restauraci na bobové dráze. Přímo před Vámi, na venkovním grilu na dřevěné uhlí, naši zkušení kuchaři grilují několik druhů masa podávaného s lahodnými omáčkami. Prostory restaurace, letní zahrádky můžete prohlédnout ve fotogalerii. Celý areál pražské bobové dráhy a restauraci na bobové dráze si také můžete nově prohlédnout v naší virtuální prohlídce.

O venkovní posezení na letní zahrádce Vás nepřipraví ani déšť, či příliš prudké slunce. Letní zahrádka disponuje roztažitelnou markýzou po celé své ploše.

Letní terasa

Součástí restaurace je také letní terasa s výhledem na Prahu. Z letní terasy můžete také sledovat bobisty, adrenalinové nadšence na lanové skluzavce a v lanovém centru. Pokud nevíte kam s dětmi o víkendu, vyražte na bobovku. Prostory restaurace, letní zahrádky můžete prohlédnout ve fotogalerii. Celý areál pražské bobové dráhy a restauraci na bobové dráze si také můžete nově prohlédnout v naší virtuální prohlídce.

Firemní meetingy, prezentace, setkání s partnery, teambuilding

Pro firemní meetingy, prezentace, setkání s partnery a teambuilding poskytujeme cateringové služby a nabízíme prostor pro podporu zaměstnaneckých vztahů, zlepšení partnerských vazeb a načerpání nové síly do další práce. Vaše firemní teambuildingová akce může být rozšířena také o další teambuildingové aktivity. Seznam teambuildingových aktivit najdete na stránkách teambuildingových aktivit. Teambuildingové aktvity můžete rozšířit o vytvoření modelu čtyřbobu, zimní olypmpijské hry a o Kokosy na sněhu. Celý areál pražské bobové dráhy a restauraci na bobové dráze si také můžete nově prohlédnout v naší virtuální prohlídce.

Dětské party na bobovce

Dětská oslavaChcete-li pro své děti připravit netradiční a zábavné odpoledne, nabízíme bobování na bobové dráze, lanové centrum pro děti, modelaci balonků nebo facepainting. Pro Vaše dětské party nabízíme možnost spolupráce s animátorem dětské party. Program dětské party můžete také zpestřit programem pro děti. Vše po dohodě, dle vytíženosti restaurace. Pro děti máme také připraveny speciální dětské menu obsahující i jízdy na bobové dráze.

Nabízíme také několik druhů dětských menu a mnoho překrásných dětských narozeninových a jiných dortů.

Svatební dorty

Svatební dorty | Restaurace Bobová dráha Praha 9 Prosek | Bobovka Praha | www.restaurace-bobovka.cz Naše restaurace nabízí také svatební dorty ve více jak 20 provedeních. Veškeré nabízené svatební dorty, minidezerty, svatební koláčky či výslužkové krabičky vyrábíme dle naší základní nabídky nebo dle zcela individuálních přání a představ zákazníka. Velké množství možných variant svatebních dortů Vám nabízí téměř nekonečné možnosti kombinací. Záleží jen na Vás, pro jaký druh svatebního dortu se rozhodnete. Svatební dort si v naší restauraci v Praze 9 můžete objednat i přesto, že Váš svatební den bude probíhat v jiné restauraci. Detailní informace o svatebních dortech a dětských dortech Vám podá naše cukrářka pí. Lenka Inemannová na tel. 604 792 362 nebo na emailu: lenka@prague-catering.cz.

Dětské hřiště

V areálu bobové dráhy naleznete dětské hřiště s klouzačkou, houpačkami a horolezeckou stěnou. Dětské hřiště mohou návštěvníci areálu využívat zcela ZDARMA!

Bobová dráha

V roce 2003 jsme pro vás otevřeli na Proseku první a JEDINOU bobovou dráhu v Praze. Nedávno jsme oslavili 5. narozeniny a za tu dobu jsme svezli více než milion návštěvníků. Zkuste se v nerezové dráze řítit rychlostí až 62 km/h nebo se pouze plížit “vyhlídkovým” tempem. Regulaci rychlosti vám umožní brzdová páka, takže zvolené tempo je pouze na vás. Pokud ze samé euforie páku pustíte, vozík se automaticky zpomalí.

Nebojte se navštívit dráhu i s malými dětmi! Děti mohou jezdit samy již od osmi let díky automatické brzdě. A protože vozíky jsou pro 2 osoby tak nepřijdou zkrátka ani ti nejmenší nebo citlivější povahy.

Trať je dlouhá 800 metrů a nabízí nejednu vychytávku (osmička, “hup”, …). Po příjezdu do cílové rovinky se nemusíte bát, že čerstvě nabytý zážitek vypotíte tlačením vozíku zpátky na start. Dráha je totiž vybavena vlekem, který vás automaticky dopraví zpět přímo před restauraci, kde se můžete posilnit po svém vzrušujícím zážitku nebo jenom posedět na terase s výhledem na panorama Prahy, okolní les a vinici. Atraktivní je i večerní jízda při umělém osvětlení. Bobovou dráhu si můžete prohlédnout ve fotogalerii bobové dráhy.

Více informací naleznete na www.bobovadraha.cz

Cyklisté vítáni

Restaurace bobová dráha a areál bobové dráhy se zapojil do programu “Cyklisté vítáni” a chceme zpříjemnit pobyt a nabídku cyklistům, kteří jedou kolem bobové dráhy v Praze. Kromě našich standardních služeb restaurace, dětského hřiště, lanového parku pro děti a samozřejmě bobování na jediné bobovce v Praze nabízíme i servis pro cyklisty. Na našich stránkách najdete nabídku cyklotras, nabídku nejbližších cykloservisů, doporučíme Vám zajímavé turistické cíle a hezké turistické cíle v okolí areálu bobové dráhy.

Nahoru

test

Český jazyk EnglishRestaurace na bobovce - Prosek

Restaurace Bobová dráha
Prosecká 36, Praha 9 – Prosek
www.restaurace-bobovka.cz
info@restpoint.cz