Dětský Silvestr Praha 2016 s programem pro děti aneb kam s dětmi na silvestra

SILVESTR 2017 PRO VÁS OPĚT PŘIPRAVÍME A VČAS VÁS BUDEME INFORMOVAT

Silvestrovská party 2016 na bobové dráze bude letos v duchu té loňské. Mnoho z vás i z nás nemůže jet oslavit silvestra na hory či někam mimo Prahu. Proto jsme se rozhodli uspořádat pro rodiče s dětmi zábavné silvestrovské odpoledne. Silvestrovské odpoledne, které bude plné soutěží a her pro děti, JÍZDY NA BOBOVÉ DRÁZE PRO RODINY S DĚTMI ZDARMA!! ( Samotný rodič na bobu za 30 Kč, rodič s dítětem na bobu zdarma ). Silvestrovské nápoje pro děti i dospělé včetně silvestrovského občerstvení bude také zajištěno v prodejních stáncích.

Silvestrovské odpoledne s dětmi na Bobové dráze v Praze bude plné soutěží a her. Silvestrovský program bude připraven na parkovišti a louce u bobové dráhy. Silvestrovská akce bude probíhat za jakkéhokoliv počasí. Na své si přijdou i rodiče.

PODPOŘTE NÁS A INFORMUJTE PROSÍM SVÉ PŘÁTELE S DĚTMI

Můžete se také stát našimi fanoušky na Facebooku. Facebookovou stránku restaurace na Bobové dráze najdete zde.

Program silvestrovské akce pro děti

Dětský silvestrovský program bude zahájen ve 12:00. Připraveno bude několik soutěží pro děti.

12:00 hod. Zahájení silvestrovské akce pro děti a bobová dráha ZDARMA pro rodiče i děti
17:30 hod. Slosování hracích karet dětské silvestrovské soutěže a předání cen
18:00 hod. Ohňostroj a ukončení akce

Na co se už můžete těšit?

PARKOVIŠTĚ U BOBOVÉ DRÁHY BUDE OD 30.12. UZAVŘENO. PARKOVÁNÍ JE MOŽNÉ V OKOLÍ AREÁLU!!

Dětská silvestrovská hra a slosování hracích karet

Při příchodu dostanou děti, které se chtějí zúčastnit soutěží, hrací kartu. Po každém splněném úkolu bude na dětskou silvestrovskou hrací kartu dáno razítko. Vyplněná hrací karta bude vhozena do slosování. Silvestrovské slosování cen proběhne v 17:30 hod., těsně před silvestrovským ohňostrojem.

SILVESTROVSKÉ VÝHRY ZA DĚTSKÉ SOUTĚŽE

1. MÍSTO
Konzumace v restauraci na boboév dráze v hodnotě 900 Kč
2x rodinná permanentka v celkové hodnotě 1.100 Kč

2. MÍSTO
Konzumace v restauraci na boboév dráze v hodnotě 600 Kč
2x rodinná permanentka v celkové hodnotě 550 Kč

3. MÍSTO
Konzumace v restauraci na boboév dráze v hodnotě 300 Kč
2x rodinná permanentka v celkové hodnotě 330 Kč

Silvestr pro děti – fotogalerie

Silvestrovské odpoledne pro děti na bobové dráze navštívilo mnoho rodin s dětmi. Zde přinášíme pár fotografií ze silvestrovského odpoledne.

Silvestr pro děti v Praze na bobové dráze Silvestr pro děti v Praze na bobové dráze Silvestr pro děti v Praze na bobové dráze Silvestr pro děti v Praze na bobové dráze Silvestr pro děti v Praze na bobové dráze Silvestr pro děti v Praze na bobové dráze Silvestr pro děti v Praze na bobové dráze Silvestr pro děti v Praze na bobové dráze Silvestr pro děti v Praze na bobové dráze Dětský silvestr na bobové dráze v Praze Dětský silvestr na bobové dráze v Praze Dětský silvestr na bobové dráze v Praze Dětský silvestr na bobové dráze v Praze Dětský silvestr na bobové dráze v Praze Dětský silvestr na bobové dráze v Praze Dětský silvestr na bobové dráze v Praze Dětský silvestr na bobové dráze v Praze Dětský silvestr na bobové dráze v Praze Silvestr pro děti v Praze na bobové dráze Silvestr pro děti v Praze na bobové dráze Silvestr pro děti v Praze na bobové dráze

Hlavní partneři akce Silvestr pro děti

Děkujeme všem partnerům za pomoc při realizaci akce, bez které bychom nebyli schopni akci realizovat.

Partneři silvestrovského odpoledne pro děti

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Historie silvestra a silvestrovských oslav

Silvestr (v některých jazycích a dříve také u nás Sylvestr) je mužské křestní jméno latinského původu (latinsky silva – les, silvestris – lesní, tedy „muž z lesa“). Podle českého a slovenského kalendáře má svátek 31. prosince (protože 31. prosince 335 zemřel papež Silvestr I.), tedy na konci roku, proto na tento den připadají silvestrovské oslavy. Ženským protějškem je Silvie.

Silvestrovské oslavy (Silvestr) se konají vždy poslední den v roce – 31. prosince. V západní civilizaci představují nejveselejší a nejbujařejší oslavu.Obvykle se slaví ve společnosti dalších lidí na různých večírcích, v restauracích, klubech i na ulicích a náměstích. Obvykle se ve zvýšené míře konzumuje alkohol a společně se odpočítávají poslední minuty starého roku. Nový rok se vítá přípitkem šampaňským vínem nebo sektem. O půlnoci se odpalují ohňostroje a jiná zábavní pyrotechnika.

Článek čerpán z Wikipedie.org

SILVESTR PRAHA 2016, SILVESTR PRO DĚTI PRAHA 2016 SILVESTR PRAHA 2016, SILVESTR PRO DĚTI PRAHA 2016

Nahoru

test

Český jazyk EnglishRestaurace na bobovce - Prosek

Restaurace Bobová dráha
Prosecká 36, Praha 9 – Prosek
www.restaurace-bobovka.cz
info@restpoint.cz