Učte se s námi

Chcete se naučit, jak připravujeme některé naše speciality? Na této stránce jsou připraveny podrobné návody a recepty na výrobu některých našich pokrmů, o které je zájem i českých mediích. Další naše speciality najdete v zimním jídelním lístku, který je k dispozici hostům restaurace přibližně od října do konce března ( záleží na počasí). V době od dubna do konce září je náš jídlení lístek postaven na grilování, které jste si u nás oblíbili.

Tiramisu krém

Tiramisu

Nakládaný hermelín

Kromě grilovaných specialit nabízíme v restauraci i menší delikatesy třeba k pivu. Nakládaný hermelín je velmi oblíbený a náš recept se dostal i do zájmu českých periodik. V přiloženém článku naleznete recepturu, takž si jej můžete připravit i doma.

Nakládaný hermelín

Na webových stránkách restaurace Bobová dráha dále najdete

Nabídka rautů pro všechny příležitosti, jídelní lístek restaurace, nápojový lístek restaurace, novinky restaurace a areálu bobové dráhy, svatby v restauraci, cateringové možnosti společnosti Prague-catering, dětské dorty, dětské narozeninové dorty, svatební dorty, firemní dorty, ceník bobové dráhy, ceník pronájmu areálu bobové dráhy, otevírací dobu bobové dráhy, nabídku aktivit v areálu bobové dráhy, půjčovnu inventáře, kontakt na restauraci Bobová dráha, Futurama Caffe, Futurama jídelna – kantýna, Jídelna ÉČKO, Jídelna Hostivař a mnoho dalších informací.

Nahoru

test

Český jazyk EnglishRestaurace na bobovce - Prosek

Restaurace Bobová dráha
Prosecká 36, Praha 9 – Prosek
www.restaurace-bobovka.cz
info@restpoint.cz