PRAGUE CATERING

Naše dceřiná společnost zajišťující komplexní služby v oblasti cateringu a cateringových služeb. Cateringová společnost s působností po celé České republice. Na míru pro vás připravíme raut, galavečeři, koktejl, svatební hostinu, párty pro děti nebo barmanskou show. Kromě cateringových služeb vám zapůjčíme veškerý potřebný inventář pro vaši akci – sklo, ubrusy, talíře, příbory, stoly, bistro stolky, kuchyňský inventář apod. A to není zdaleka vše. Široký sortiment námi nabízených služeb naleznete na našich cateringových stránkách www.prague-catering.cz.

Prague Catering | Cateringová společnost | Catering v Praze | www.prague-catering.cz Prague Catering | Cateringová společnost | Catering v Praze | www.prague-catering.cz Prague Catering | Cateringová společnost | Catering v Praze | www.prague-catering.cz Catering Praha Catering Praha Catering Praha

KONFES – kongresová technika

Společnost KONFES působí na českém trhu již od roku 1990. Zkušenosti s tlumočnickou technikou mají oba zakladatelé již od roku 1968. Jiří Pick a Michal Horák začínali po roce 1990 s pronájmem tlumočnické techniky. Postupem času, spolu s rostoucími nároky zákazníků, rozšiřovali svoji nabídku techniky i služeb tak, že dnes je možné zajistit jakýkoliv požadavek a kompletní servis.

Ubytování v chatkách u Máchova jezera

Ubytování v chatkách u pláží Máchova jezera v malebné krajině. Chatky Jachta nabízí dovolenou a ubytování s polopenzí, sportovní využití a mnoho zábavy v okolí Máchova jezera.

Bobová dráha

Podrobné informace o bobové dráze najdete na následujícím odkazu: http://www.bobovadraha.cz

Naše Praha 9

Měsíčník pro celou Prahu 9. Zdarma do každé poštovní schránky.

Image Audit

Cílem projektu Image Audit je vytvářet “tvář” Vaší organizace, firmy, podniku nebo Vaší osoby. Na základě našeho expertního auditu poskytujeme následně další konzultační a poradenské služby a vzdělávání v oblasti firemního stylu a komunikace pro firmy i jednotlivce. Používáme autorský systém BODY&LOOK language = řeč těla a vzhledu, který unikátním zůsobem spojuje prvky vizuální komunikace, symboliky ve vzhledu, oblečení a výrazových prostředcích a adaptuje i některé prvky feng-shui.
Image audit

Peknyden.cz

Rodinný průvodce nejen pro volný čas – http://www.peknyden.cz
Rodinný průvodce

Father Friendly

Projekt Father Friendly je tu pro otce, kteří si přejí trávit příjemné chvíle se svými potomky a zároveň se u toho nenudit.
Father Friendly

Portál Praha Prosek

Portál Praha Prosek Portál Praha Prosek Portál Praha Prosek

Praha-Prosek.cz – stránky věnované pražskému Proseku a jeho okolí. Stránky jsou tvořeny dobrovolníky z řad občanů. Pokud máte zájem nám také pomoc a napsat třeba nějaký článek, neváhejte nás kontaktovat.

Express taxi

Společnost Express Taxi s.r.o. disponuje nejmodernější komunikační technologií, non-stop dispečinkem, který Vám poskytne služby v nepřetržitém provozu bez ohledu na svátky a víkendy, vozovým parkem, který uspokojí potřeby každého zákazníka a je monitorován a řízen přes GPS systém. Tato technologie mimo jiné dokáže provést i zpětnou kontrolu každé zakázky, počet ujetých kilometrů a účtovanou částku, což značně eliminuje možnost špatně vypočtených částek i u vozů smluvní přepravy. Systém dále sleduje dopravní situaci ve městě a přesnou polohu jednotlivých vozů. Díky této velmi propracované aplikaci, jsme snížili průměrný dojezd našich vozů v rámci celé Prahy na 15 minut, o stavu Vaší objednávky jste informováni krátkým sms servisem (I. sms čas příjezdu, II. vůz na místě).

Nahoru

test

Český jazyk EnglishRestaurace na bobovce - Prosek

Restaurace Bobová dráha
Prosecká 36, Praha 9 – Prosek
www.restaurace-bobovka.cz
info@restpoint.cz