Restaurace na bobové dráze, Praha 9 Prosek

Restaurace Bobová dráha pro Vás v průběhu roku připravuje různé akce pro děti i dospělé. Zde nabízíme rychlé prokliky na naše novinky, akce a speciální nabídky:

Klub přátel Bobové dráhy

čarodějnice Praha 2016 Klub přátel Bobové dráhy výroba dortů

Přehled aktuálních rezervací restaurace a areálu bobové dráhy

Na tomto místě se dozvíte poskytujeme přehled o rezervacích restaurace a areálu bobové dráhy. Kalendář rezervací nalezente zde. Mějte vždy na paměti, že venkovní kapacita restaurace se zahrádkou je 180 míst, takže se nemusíte bát, že u nás nenajdete volné místo na letní zahrádce.

vrchní linka

Rezervace areálu

Rezervace - areál uzavřen

Není naplánována žádná rezervace areálu.

Rezervace - areál otevřen

Style travel, pí Vojířová, 49 osob

06.06. 2016, od 16:00 hod. do 20:00 hod.

Nováčková, 25 osob

18.06. 2016, od 13:00 hod. do 23:00 hod.


REST - Restaurace 20 míst, ZZ - Zimní zahrada 40 míst, T - Terasa 100 míst, LZ - Letní zahrádka 80 míst. Celková kapacita 240 míst. Další rezervace naleznete zde.
spodní linka
vrchní linka

Akce pro veřejnost

Není naplánována žádná rezervace areálu.
spodní linka

Restaurace na bobové dráze v Praze 9 na Proseku je součástí areálu bobové dráhy a nachází jen pár minut od rušného centra Prahy, avšak obklopena zelení a klidem. Mezi vinicí Máchalka a přilehlým lesem si můžete se svými přáteli, rodinou, kolegy nebo klienty vychutnat nejen čerstvá jídla z pestré nabídky restaurace, ale také výhled na Prahu a bobovou dráhu. Restaurace Bobová dráha je oblíbenou restaurací nejen pro občany Prahy 9, ale i pro spoustu pražanů a výletníků z blízkého okolí. Informace o novinkách restaurace Bobová dráha a areálu bobové dráhy najdete v článku novinky restaurace, kde naše hosty informujeme o všem novém, o plánovaných akcích restaurace, o připravovaných akcí pro děti i dospělé.

Celková kapacita až 240 míst
Letní zahrádka 80 míst
Letní terasa 100 míst
Vnitřní kapacita restaurace se zimní zahradou 60 míst

Restaurace i bobová dráha jsou v provozu celoročně!

Letní zahrádka

Na letní zahrádce, která je nedílnou součástí restaurace Bobová dráha, si můžete všemi smysly vychutnat tradiční grilování na dřevěném uhlí, které neodmyslitelně patří k restauraci na bobové dráze. Přímo před Vámi, na venkovním grilu na dřevěné uhlí, naši zkušení kuchaři grilují několik druhů masa podávaného s lahodnými omáčkami. Prostory restaurace, letní zahrádky můžete prohlédnout ve fotogalerii. Celý areál pražské bobové dráhy a restauraci na bobové dráze si také můžete nově prohlédnout v naší virtuální prohlídce.

O venkovní posezení na letní zahrádce Vás nepřipraví ani déšť, či příliš prudké slunce. Letní zahrádka disponuje roztažitelnou markýzou po celé své ploše.

Letní terasa

Součástí restaurace je také letní terasa s výhledem na Prahu. Z letní terasy můžete také sledovat bobisty, adrenalinové nadšence na lanové skluzavce a v lanovém centru. Pokud nevíte kam s dětmi o víkendu, vyražte na bobovku. Prostory restaurace, letní zahrádky můžete prohlédnout ve fotogalerii. Celý areál pražské bobové dráhy a restauraci na bobové dráze si také můžete nově prohlédnout v naší virtuální prohlídce.

Firemní meetingy, prezentace, setkání s partnery, teambuilding

Pro firemní meetingy, prezentace, setkání s partnery a teambuilding poskytujeme cateringové služby a nabízíme prostor pro podporu zaměstnaneckých vztahů, zlepšení partnerských vazeb a načerpání nové síly do další práce. Vaše firemní teambuildingová akce může být rozšířena také o další teambuildingové aktivity. Seznam teambuildingových aktivit najdete na stránkách teambuildingových aktivit. Teambuildingové aktvity můžete rozšířit o vytvoření modelu čtyřbobu, zimní olypmpijské hry a o Kokosy na sněhu. Celý areál pražské bobové dráhy a restauraci na bobové dráze si také můžete nově prohlédnout v naší virtuální prohlídce.

WIFI – Připojení k internetu

Od května 2009 je všem návštěvníkům zdarma k dispozici připojení k internetu přes Wifi.

Dětské party na bobovce

Dětská oslavaChcete-li pro své děti připravit netradiční a zábavné odpoledne, nabízíme bobování na bobové dráze, lanové centrum pro děti, modelaci balonků nebo facepainting. Pro Vaše dětské party nabízíme možnost spolupráce s animátorem dětské party. Program dětské party můžete také zpestřit programem pro děti. Vše po dohodě, dle vytíženosti restaurace. Pro děti máme také připraveny speciální dětské menu obsahující i jízdy na bobové dráze.

Nabízíme také několik druhů dětských menu a mnoho překrásných dětských narozeninových a jiných dortů.

Svatební dorty

Svatební dorty | Restaurace Bobová dráha Praha 9 Prosek | Bobovka Praha | www.restaurace-bobovka.cz Naše restaurace nabízí také svatební dorty ve více jak 20 provedeních. Veškeré nabízené svatební dorty, minidezerty, svatební koláčky či výslužkové krabičky vyrábíme dle naší základní nabídky nebo dle zcela individuálních přání a představ zákazníka. Velké množství možných variant svatebních dortů Vám nabízí téměř nekonečné možnosti kombinací. Záleží jen na Vás, pro jaký druh svatebního dortu se rozhodnete. Svatební dort si v naší restauraci v Praze 9 můžete objednat i přesto, že Váš svatební den bude probíhat v jiné restauraci. Detailní informace o svatebních dortech a dětských dortech Vám podá naše cukrářka pí. Lenka Inemannová na tel. 604 792 362 nebo na emailu: lenka@prague-catering.cz.

Dětské hřiště

V areálu bobové dráhy naleznete dětské hřiště s klouzačkou, houpačkami a horolezeckou stěnou. Dětské hřiště mohou návštěvníci areálu využívat zcela ZDARMA!

Nejdelší lanová skluzavka v ČR

Od dubna 2007 pro Vás areál bobové dráhy rozšířil nabídku adrenalinového vyžití – nejdelší lanovou skluzavku v ČR! Lanové centrum je v provozu vždy o víkendech od dubna do září.

Představte si dvě věže spojené lanem o délce 180 metrů a převýšením 45 metrů. Pak stačí jen trocha odvahy a už se závratnou rychlostí řítíte z kopce dolů ve výšce šesti metrů.

A pokud vám tahle jízda nestačila, můžete vyzkoušet svoji zručnost v navazujícím lanovém parku. Vše samozřejmě s horolezeckým úvazkem a pod dohledem profesionálů.

Takže pokud si troufáte, přijďte si to zkusit!

Bobová dráha

V roce 2003 jsme pro vás otevřeli na Proseku první a JEDINOU bobovou dráhu v Praze. Nedávno jsme oslavili 5. narozeniny a za tu dobu jsme svezli více než milion návštěvníků. Zkuste se v nerezové dráze řítit rychlostí až 62 km/h nebo se pouze plížit “vyhlídkovým” tempem. Regulaci rychlosti vám umožní brzdová páka, takže zvolené tempo je pouze na vás. Pokud ze samé euforie páku pustíte, vozík se automaticky zpomalí.

Nebojte se navštívit dráhu i s malými dětmi! Děti mohou jezdit samy již od osmi let díky automatické brzdě. A protože vozíky jsou pro 2 osoby tak nepřijdou zkrátka ani ti nejmenší nebo citlivější povahy.

Trať je dlouhá 800 metrů a nabízí nejednu vychytávku (osmička, “hup”, …). Po příjezdu do cílové rovinky se nemusíte bát, že čerstvě nabytý zážitek vypotíte tlačením vozíku zpátky na start. Dráha je totiž vybavena vlekem, který vás automaticky dopraví zpět přímo před restauraci, kde se můžete posilnit po svém vzrušujícím zážitku nebo jenom posedět na terase s výhledem na panorama Prahy, okolní les a vinici. Atraktivní je i večerní jízda při umělém osvětlení. Bobovou dráhu si můžete prohlédnout ve fotogalerii bobové dráhy.

Více informací naleznete na www.bobovadraha.cz

Cyklisté vítáni

Restaurace bobová dráha a areál bobové dráhy se zapojil do programu “Cyklisté vítáni” a chceme zpříjemnit pobyt a nabídku cyklistům, kteří jedou kolem bobové dráhy v Praze. Kromě našich standardních služeb restaurace, dětského hřiště, lanového parku pro děti a samozřejmě bobování na jediné bobovce v Praze nabízíme i servis pro cyklisty. Na našich stránkách najdete nabídku cyklotras, nabídku nejbližších cykloservisů, doporučíme Vám zajímavé turistické cíle a hezké turistické cíle v okolí areálu bobové dráhy.

PRAGUE CATERING

Cateringová agentura Prague Catering, naše dceřiná společnost, je připravena udělat pro úspěch Vašeho společenského večírku či rautu vše, co je v jejích silách. Agentura má bohaté zkušenosti s mnoha druhy společenských akcí včetně cocktailů (kratších společenských akcí s chutným gurmánským občerstvením, ke kterému mohou patřit různé druhy kanapek i další pokrmy a výběr vín dle přání klienta), rauty (ukázkové menu zahrnuje saláty, studené mísy, oyster station, sýrový stůl, teplý bufet a dezerty, přičemž vše může být upraveno a doplněno dle Vašich požadavků), galavečeře a dětské párty. Společnost Prague Catering také nabízí barmanské show, řízené degustace vín, coffee breaky, office catering a organizaci firemního stravování. Využijte služeb agentury Prague Catering a Váš raut či galavečeře se může odehrát v prestižních pražských prostorách, jako jsou secesní Obecní dům či odsvěcená kaple Sacre Coeur. Prague Catering klade maximální důraz na kvalitu a čerstvost všech nabízených pokrmů a nápojů a je ochotna přizpůsobit se Vašim požadavkům a potřebám. Mezi klienty společnosti Prague Catering patří např. Rotary Club Praha, Prima TV, Badmintonový svaz ČR, Orco, Skřivánek – překlady, Orgit Ltd., Ford Charouz, Pleon Impact a mnoho dalších. Prague Catering disponuje půjčovnou inventáře a pronajímá různé druhy skleniček, talířů a dalšího stolního inventáře.

Catering Praha Catering Praha Catering Praha Catering Praha | Prague-catering.cz Catering Praha | Prague-catering.cz Catering Praha | Prague-catering.cz Catering Praha | Prague-catering.cz Catering Praha | Prague-catering.cz Catering Praha | Prague-catering.cz

Kavárna Futurama Caffe

Futurama Caffe | Kavárna Praha | Internetová kavárna | Kavárna v centru Prahy | Kavárna Praha 8Nekuřácká kavárna Futurama Caffe se nachází v Praze v ulici Sokolovská 136, přímo u stanice metra Invalidovna v novém office parku. Nekuřácká kavárna splňuje očekávání moderního prostředí a nabízí maximální množství moderních, zdravých vitamínových nápojů. K dispozici je internetové připojení zdarma.

Otevírací doba kavárny

Pondělí až pátek od 7:30 do 19:00 hodin

Kontakt na kavárnu Futurama Caffe

Restpoint s.r.o.
FUTURAMA CAFFE
Sokolovská 136c
184 00 Praha 8
IČO: 27071561
DIČ: CZ27071561

Tel: 731576032
WEB: Futurama Caffe
E-mail: info@prague-catering.cz

Na webových stránkách restaurace Bobová dráha dále najdete

Nabídka rautů pro všechny příležitosti, jídelní lístek restaurace, nápojový lístek restaurace, novinky restaurace a areálu bobové dráhy, svatby v restauraci, cateringové možnosti společnosti Prague-catering, dětské dorty, dětské narozeninové dorty, svatební dorty, firemní dorty, ceník bobové dráhy, ceník pronájmu areálu bobové dráhy, otevírací dobu bobové dráhy, nabídku aktivit v areálu bobové dráhy, půjčovnu inventáře, kontakt na restauraci Bobová dráha, Futurama Caffe, Futurama jídelna – kantýna a mnoho dalších informací.

Nahoru

test

Český jazyk EnglishRestaurace na bobovce - Prosek

Restaurace Bobová dráha
Prosecká 36, Praha 9 – Prosek
www.restaurace-bobovka.cz
info@restpoint.cz